Uus kindral linnas.

Tapa vajab kohta, kus sõpradega hästi einestada või maitsvaid humalaid proovida. Sõpruse aluseks on suhtlemine ja mis on parem jutu alustaja, kui mõnus mäng piljardit või noolevise.

Meie 150 kohaga restos on ruumi kõigile, nii sulle kui sinu sõpradele. Telekatest näeb tippspordi otseülekandeid ja mängudest on olemas nii piljard, nooled, curling kui ka pinball ning poksimasin, kus sõpradega võistlust pidada. Kaotaja toob õlled, mis ei ammenda end kunagi, sest õllevalik on lai ja hoolikalt kokku valitud. Hea toit nõuab maitsvaid kaaslasi ja seda Rogeris pakkuda osatakse.

Hea õllevalik

Meie valikus on Eesti käsitööõlled ja suurepärased nopped nii siit kui sealtpoolt merd.

Meie menüü

Sport

Rogeris saab suurtelt ekraanidelt oma lemmiktiimile kaasa elada ja mängude otseülekandeid vaadata. Loomulikult on meil ka hea valik snäkke, mida pingelisel hetkel põske piska.

Mängud

Mõnusaid ajaviiteid on palju, kuid sõbraga piljardit mängida on üks parimatest. Pin-ballis uusi kõrgeimaid skoore taga ajada või noolemängus rekordeid püstida on samuti mõnus viis lasta ajal lennata.

Sõbrad

Sõpruskondadel on alati oma lugu ja tänu Rogerile on Tapal ka koht. Pakume maitsvaid burgereid ja steike grillilt, särisevaid käsitöövorste ja toitvaid praade, mis sõbrad kokku toovad - ikka Rogerisse.

Privaatsaal

Restorani tagumises otsas paikneb privaatne, suletud ustega saal, kus on võimalik viia läbi koosolekuid või võtta vastu tähtsaid külalisi. Saal mahutab 16 inimest.

Reserveeri saal

Tapa linnas

Sinu lemmik resto parima toidu ja hea joogivalikuga!

Meie asukoht