UUS KINDRAL LINNAS

Tapa vajab kohta, kus sõpradega hästi einestada või maitsvaid humalaid proovida. Sõpruse aluseks on suhtlemine ja mis on parem jutu alustaja, kui mõnus mäng piljardit või noolevise.

Meie kuni 150 kohaga restos on ruumi kõigile, nii sulle kui sinu sõpradele. Telekatest näeb tippspordi otseülekandeid ja mängudest on olemas nii piljard, nooled, curling kui ka pinball ning poksimasin, kus sõpradega võistlust pidada. Kaotaja toob õlled, mis ei ammenda end kunagi, sest õllevalik on lai ja hoolikalt kokku valitud. Nädalavahetustel esinevad DJ’d, ansamblid või toimuvad erinevad etendused. Jälgi meie üritusi lehel ja FACEBOOKIS.

– ROGER THAT!

UUS KINDRAL LINNAS.

Tapa vajab kohta, kus sõpradega hästi einestada või maitsvaid humalaid proovida. Sõpruse aluseks on suhtlemine ja mis on parem jutu alustaja, kui mõnus mäng piljardit või noolevise.

Meie kuni 150 kohaga restos on ruumi kõigile, nii sulle kui sinu sõpradele. Telekatest näeb tippspordi otseülekandeid ja mängudest on olemas nii piljard, nooled, curling kui ka pinball ning poksimasin, kus sõpradega võistlust pidada. Kaotaja toob õlled, mis ei ammenda end kunagi, sest õllevalik on lai ja hoolikalt kokku valitud. Hea toit nõuab maitsvaid kaaslasi ja seda Rogeris pakkuda osatakse.

– ROGER THAT.

HEA ÕLLEVALIK.

Meie valikus on suurepärased nopped nii siit kui sealtpoolt merd.

TUTVU ÕLLEVALIKUGA

TULE KOOS PEREGA

Tuled lastega? Aga palun – meil on laste toolid, mängude ala ja lastemenüü, mida saab iga väike külaline ise värvida oma lemmiktoitu oodates.

Tahad oma üritust korraldada? Sünnipäevad, seminarid, koosolekud, tseremooniad, peied, firmapeod, niisama heade sõpradega koosistumised.

Aga palun – meil saad broneerida laua, kasutada kuni 20 kohalist privaatsaali või reserveerida terve maja.

BRONEERI

SPORT

Rogeris saab suurtelt ekraanidelt oma lemmiktiimile kaasa elada ja mängude otseülekandeid vaadata. Loomulikult on meil ka hea valik snäkke, mida pingelisel hetkel põske piska.

MÄNGUD

Mõnusaid ajaviiteid on palju, kuid sõbraga piljardit mängida on üks parimatest. Pin-ballis uusi kõrgeimaid skoore taga ajada või noolemängus rekordeid püstida on samuti mõnus viis lasta ajal lennata.

SÕBRAD

Sõpruskondadel on alati oma lugu ja tänu Rogerile on Tapal ka koht. Pakume maitsvaid burgereid ja steike grillilt, särisevaid käsitöövorste ja toitvaid praade, mis sõbrad kokku toovad – ikka Rogerisse.

VAATA ASUKOHTA

Sinu lemmik resto parima toidu ja hea joogivalikuga asub Tapa linnas.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.